15-річчя діяльності фірми "Гелікон" відзначилось офіційним відкриттям готелю "Гелікон" на Кульпарківській 230, презентацією "Mazda CX7", живим і на диво дуже якісним звуком, феєрверком та іменинами директора та автора багатьох монографій Михайла Михайловича Горного.

Повні зали відомих і поважних гостей та представників фракції БЮТ (+НУНС та "Свобода") в міській раді. Нардеп Степан Курпіль з супутницею свого життя. Валерій П’ятак, Зеновій Гучок, акапельний ансамбль "Орфей", крутий оркестр театру Заньковецької, радники голови СБУ та заступник Міністра юстиції України Єфіменко Леонід Васильович та інші не менш відомі люди.

Дружина Михайла Горного та вона ж депутатка міської ради (фракції БЮТ) Марія Коверчук різнопланово вишита бісером. Подарунки, поцілунки, квіти, вітання, побажання та нагороди від отців Церкви.

Вже вищезгаданий якісний звук (що дивно для Львова), класний оркестр, "Орфей" не підкачав сподівань багатьох присутніх гостей. Нормальна і душевна відпочинкова кухня, просто і без пантів, як на вчорашній щедрий вечір.