Українці в період свят можуть переїдати, що провокує зайву вагу. Лікар поділилася порадами, як уникнути переїдання в цей період.

Про це повідомила дієтолог-нутриціолог Олена Кален на своїй сторінці в Instagram.

Експерт розповіла, чим можна замінити бажання постійно жувати щось смачненьке і не набрати зайві кілограми в результаті.

Якщо ініціатором зустрічі виступаєте ви, то запропонуйте близьким провести час поза домом і поза столом, сходіть разом куди-небудь: на каток, покататися на лижах, сходити на ялинку, пограти в сніжки. Ви помітите, що це приносить ще більше задоволення, ніж смачні посиденьки за столом. Адже під час активних ігор і заходів виникають різні ситуації, де комусь потрібно допомогти встати або не дати впасти або навчити чогось, наприклад тримати рівновагу на ковзанах.

Крім того, якщо вибирати для себе активний відпочинок у новорічні канікули, то цей період стане як раз найбільш сприятливим для зниження ваги, так як рухливі ігри на свіжому повітрі не тільки приносять масу задоволення, але і збагачують організм киснем, що поліпшує обмін речовин і сприяє зниженню ваги.

Якщо погода “нельотна” і всім комфортніше залишитися вдома, то можна зібратися і за веселими іграми і історіями без спеціальних застіль. Можна приготувати напої і закуски на випадок, якщо хтось з гостей зголодніє.

Нагадаємо, на Новий Рік не можна їсти крабові палички та варені ковбаси, оскільки це призводить до згущення крові.