18 львівських художників намалювали цілу купу різних цікавих ангеликів, а вчора відкрилась їхня виставка "Ви вірите в ангелів?" в галереї "Сливка".

В маленькому приміщенні було зовсім не мало позитиву, як то кажуть "святкової атмосфери". Художники всі не прийшли, але кілька було. Наприклад, прийшов Кебас з друзями, він же ж Тарас Романюк. Для молодого художника це було приємною подією. Зробити персональну виставку дуже складно у Львові, особливо, коли ти ще молодий і невідомий.

На твоїх картинах такі маленькі дивні люди?

Вони мені сняться і я їх малюю – зізнається Тарас.

А як не згадати про Пиріжкового янголятка. Цей художник малює найкращих у світі ангелів, їх не сплутаєш ні з чиїми ангелами, вони дуже особливі і дуже красиві, такі собі українські ангели.

Ангели на батіку Юлі Фадаєвої теж вражають... Ні, всіх ангелів навіть не перелічиш, їх досить таки багато. Найкращий варіант зайти в галерею і подивитись особисто.

Але про свято пам’ятають і інші художники. У вівторок, в галереї "Зелена канапа", відкрилась "Різдв’яна виставка", на якій представленно роботи Михайла Демцю, Олі Кваші, Петра Сипняка, Вікторії Проців, Романа Гнилякевича, Інни Івасюк, Олі Пильник і Андрія Петровського, а також Наталі Гайдаш.

Тут і роботи зі скла, дерева, текстильні творіння, вітражні, керамічні і трохи красивого живопису. Виставка триватиме до 31 грудня.