Карма "Пори" наповнена якимись чудернацькими глюками та північними мінусами. Південні плюси пританцьовують свою самбу далеко від західного полюсу їх розігрітої на майбутні вибори печі. От вам +  і такої партійної ситуації в амбівалентному розтині географічного товариства імені кругообігу ЦВК в naturi.

Володимир Квурт в перпендикулярно-емоційному стані офіційно звинуватив проффесора Януковича та кабінет його чугайстрів, Міністерство юстиції України з його суповим Лавриновичем, ЦВК з його пижиковим Шап[к]овалом в тому, що їх паралельні прямі долучилися до паразитної та вірусної фальсифікації, спрямованої на розкол президентського кулаку БНУНС та дискримінацію рівнобедреного трикутника "Пори".

Його гіперболоїди з параболічної перкусією нагрузили ЦВК у повній ромбовидності їх мізків та квадратності їх ймовірних звивин, оскільки цевекушники не роздуплились в тому, що є звернення до суду з приводу фальсифікації і не заглючили свою увагу на тому, що документи, що подала лівоскурвлена партія до того ж ЦВК не відповідають ні нумерації, ні стилю оформлення, що прийняте в їх партії.

Квурт, незважаючи на будь-які гіпотенузні рішення ЦВК, яку підгодовують суперконтіками Партії регіонів, залишить юридичними (та іншими) діями, катети "Пори" на трикутній зіниці, вписаній у коло виборчого процесу.

По секрету, Квурт сказав, що такі несиметричні дії ЦВК спрямовані на те, щоб поширити вірус недовіри до самої ЦВК, щоб згодом поставити під сумнів результати вибору. Результати вибори, які кинуть у всеукраїнські скриньки оцинковані верстви населення.

Евклідова геометрія Мандюка намалювала у повітрі застереження-гасло "реваншисти не пройдуть".

Неевклідова геометрія франкомовного Кужелюка циркульнула в просторі, про нескінченні провокацій перед цими виборами, оскільки Львівщина має особливий вплив на західному регіональному напрямку. Розвиток подій такої гіперболи підтверджується чутками про призначення прямокутного Сала, який свого часу відшукав у гуртожитівській духовці атомну бомбу, що взагалі неможливо, згідно заповітів Нільса Бора і Ігора Курчатова.

Гіперболічна геометрія Бедрила окреслила надію на розчинення (з часом) штучного шумовиння провокаційних дій. Його гіпербола не дозволяє розслаблятись у цей момент історії, бо останньої битви ще не було, вони ще її не виграли, вершники Апокаліпсису ще не прискакали. Тому, розслаблятись рано, потрібно активно протидіяти фальсифікаціям, які чинять найвищі органи влади. Чинить держава.

Тригонометрія Трача наголосила на теоремі завершальної фази виборів, згідно якої, енергія політичної боротьби загострюється з силою ідентичною до бажання теперішньої влади зберігти свою владу над мальовничими просторами України.

Тому, з огляду на аналітичну геометрію потрібна мобілізація та активна позиція проти незаконних дій. Тому, шановне Львівське радіо, купіть своїй журналістці нормальний манюній диктофончик. Не можна ж так знущатись з жінки. Заставляти її носити тяжкі речі. Це гендерна дискримінація.

фото: www.ipd.ru