Раніше повідомляли, що ураган у Німеччині забрав шість життів. У всій Європі зафіксовано 13 жертв стихії. Серед загиблих як мінімум одна дитина.

Одинадцятирічна дівчинка і її дядько загинули в Гельзенкірхені (земля Північний Рейн-Вестфалія) внаслідок того, що на машину впало дерево. Ще двоє дітей, які перебували в авто, отримали поранення.

У Фленсбурзі (земля Шлезвіг-Гольштейн) і під Шортенс (Нижня Саксонія) при схожих обставинах загинули ще двоє водії. Ще один чоловік розбився на смерть у Нижній Саксонії через те, що його авто відкинув убік шквалистий вітер та вона врізала у дерево.

В комуні Гель (земля Шлезвіг-Гольштейн) загинула літня жінка, яка збирала у дворі впалі гілки – на неї обвалилась стіна через потужний порив вітру. Також ще двоє людей загинули на водоймах Німеччини.

Шторм «Святий Юда», який обрушився на Північну Європу, своєю силою був майже як ураган. Пориви вітру на британському острові Уайт у протоці Ла-Манш досягали 160 кілометрів на годину. Метеорологи назвали шторм на честь святого Юди, шанованого в Великобританії як заступника нещасних – його день відзначається 28 жовтня. За даними фахівців, нинішній шторм за силою можна порівняти з Великим штормом 1987 року, який забрав життя 22 людей у Великобританії та Франції.

Нагадаємо, шторм «Святий Юда» вже залишив без світла понад 60 тисяч будинків у Франції і більше 200 тисяч у Великобританії. Рекордна швидкість вітру зафіксована на острові Уайт – пориви вітру там досягають 44 метрів в секунду.

Джерело: РИА Новости