Покупця обурив магазин у Чернівцях, де він натрапив на «хамовитий персонал» та «московську попсу».

Про це у соцмережі написав Володимир Довгань.

Магазин розташований на вул. Полєтаєва, 2а.

«Дешева третьосортна мережа магазинів. Торгують найдешевшими продуктами здебільшого маловідомих виробників. Хамловатий та непривітний персонал», – зазначив він.

Чернівці. Полєтаєва вул., 2а. Дешева третьосортна мережа магазинів "Супер-економ". Торгують найдешевшими продуктами здебільшого маловідомих виробників. Хамловатий та непривітний персонал. На весь магазин з динаміків лунає не просто низькопробна московська попса, а йде трансляція московського "нового радіо". Що декілька хвилин лунає щось типу: "доброє утро, в москве 9 часов утра". тімоті-хуїмоті, і тому подібний мотлох. На зауваження адміністратор в хамській манері відповіла – що вони що хочуть те і включають і щоб я йшов геть. Не рекомендую нормальним людям заходити до цього свинюшника руського міра.

Опубліковано Володимиром Довганем Субота, 7 вересня 2019 р.

Та акцентував: «На весь магазин з динаміків лунає не просто низькопробна московська попса, а йде трансляція московського “нового радіо”. Що декілька хвилин лунає щось типу: “доброє утро, в москве 9 часов утра”. тімоті-х**моті, і тому подібний мотлох».

За словами Довбаня, на зауваження адміністратор в хамській манері відповіла, що вони що хочуть, те і включають, і щоб чоловік йшов геть.

«Не рекомендую нормальним людям заходити до цього свинюшника руського міра», – резюмував він.

Як писав “Вголос”, «То хто з них нездара?»: Ніцой вразила мова Шустера та Кличка.