Пікетувальники принесли під міську раду дитячий велосипед і тримають у руках плакати «До школи через сквер», «Майте совість», інформує кореспондент «Вголосу».

Мешканка будинку №105 на пр. Червоної Калини Наталія Піпа зазначила, що громада самостійно зробила благоустрій території на пр. Чорновола, де планують побудувати офісний центр: прибрали, посадили лавки та дерева і тепер вимагають надати цій території відповідного статусу.

«Нам влада обіцяє судитися із забудовником. Сам забудовник каже, що міська рада обіцяла йому нову ділянку, але він не погоджується, бо знає, що для проекту потрібні великі гроші.

Він каже, що не давав хабарів, але я у це не вірю. Будь-хто може спробувати отримати у міській раді земельну ділянку і довідатися, скільки треба заплатити за усю дозвільну документацію офіційно і неофіційно. Тому забудовник не погоджується», – сказала сихівчанка.

Вона додала, що, за словами юристів, сьогоднішнє скасування виконкомом наказу директора Департаменту містобудування міськради, який був однією із підстав будівництва офісного центу на пр. Червоної Калини, 109, не має достатньої сили, щоб зупинити будівництво.

«Виконком не мав права скасовувати цього наказу, бо наступив правочин: тобто людина витратила кошти, отримала дозвільні документи. У нас дуже гуманне законодавство, яке можна перевернути лише в сторону сильніших», – вважає Наталія Піпа.

За її словами, дозволи на будівництво на проспекті Червоної Калини, 109 офісного центру були отримані незаконно і мешканці сусідніх будинків вже звернулися з цього приводу в прокуратуру, але від травня досі не отримали жодної відповіді. Якщо у прокуратурі надалі затягуватимуть із відповіддю, сихівчани обіцяють пікетувати і це відомство.

Як писав «Вголос», сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради скасував наказ директора Департаменту містобудування міськради, який був однією із підстав будівництва офісного центу на пр. Червоної Калини, 109.