Сихівська районна організація Української Народної Партії вимагає від Сихівської райадміністрації до встановленого чинним законодавством терміну виправити усі помилки у виборчих списках, — повідомили „Контекст-медіа” у Сихівській районній організації Української Народної Партії
Про це йдеться у зверненні РО УНП до райадміністрації, яке сьогодні члени партійної організації передали голові Сихівської районної адміністрації Євгену Мочульському..
У зверненні, зокрема, зазначається: „Під час проведення першого туру виборів Президента України значна кількість мешканців Сихівського району була позбавлена можливості реалізувати гарантоване їм Конституцією право – проголосувати за свого кандидата. Одні виборці не були внесені до списків для голосування, прізвища, імена, адреси тощо інших містили помилки. Подекуди не змогли проголосувати мешканці цілих будинків. Дати народження виборців, вказані у списках, коливалися в діапазоні між ХІХ і ХХІ століттями. До списків іноді заносили померлих, неповнолітніх і ще не народжених осіб”.
На думку членів УНП, відповідальність за всі ці порушення, які межують із кримінальним злочином, цілковито лягає на чиновників виконкому міської ради та районної адміністрації, які власними підписами завірили списки виборців.
„Ми, члени Сихівської районної організації Української Народної Партії висловлюємо своє обурення й стурбованість таким станом речей і категорично вимагаємо до встановленого чинним законодавством терміну виправити усі помилки у виборчих списках, забезпечити присутність у списках всіх без винятку виборців Сихівського району та притягнути до відповідальності осіб, винних у злочинних діях чи не менш злочинній бездіяльності”, — наголошується у зверненні.