Про це повідомляє «Прямий» із посиланням на Gizmodo.

Негода завдала сильної шкоди власнику ракети.

Ілон Маск розповів, що швартові блоки Starship зламалися через пориви вітру зі швидкістю 50 миль на годину, і що тепер знадобиться кілька тижнів, аби відремонтувати обтікач, хоча з паливними баками все гаразд.

Космічний корабель  Starship — це багаторазова ракета-носій, призначена для запуску зі Землі як остання ступінь великої ракети, яка отримала назву Super Heavy.

Маск описав проект у південному Техасі як такий, що містить "підрозділи орбітального проекту Starship", додавши, що фактично корабель ще не збудований на повну висоту.

Документи, подані у Федеральну комісію зі зв'язку показують, що прототип призначений для проведення випробувань на малих висотах не більше 1 640 футів (500 метрів), а також висотних випробувань на висоті більше 16 400 футів (5 000 метрів).

Раніше Маск зазначав, що три двигуни Raptor у прототипу були "радикально перебудовані" з використанням матеріалів із ливарного заводу суперсплаву SpaceX.

Таких двигунів буде сім на готовому кораблі та 31 — на Super Heavy. Перші випробування прототипу Starship мають відбутись 2019 року.