Зміна влади в Україні означає і те, що керівники силових органів знову намагатимуться догодити новому Президенту Володимиру Зеленському, щоб залишитися на хлібних посадах.

Про це повідомляє "Obozrevatel".

"Силовики завжди виставляють себе на продаж для нових господарів, тому що не хочуть втрачати те, чим вони займаються протягом багатьох років – зароблянням грошей, використовуючи адміністративний, силовий ресурс і свої можливості для відкриття якихось кримінальних справ. Вони в принципі хочуть залишити все це за собою, незалежно від того, хто перебуває в кріслі президента", – поділився своєю думкою політконсультант Михайло Подоляк.

Що стосується дій Зеленського з очищення силової вертикалі, то, на думку Подоляка, вони є цілком закономірними і передбачуваними. Політконсультант наголосив, що новообраний президент або інтуїтивно, або вже починає розуміти, як влаштована держава. І перше, з чого починається управління цією складною структурою, – це зміна керівництва в силових органах.

"І це правильно, інакше його просто фізично з'їдять. Йому потрібно дійсно контролювати силову вертикаль, якщо він хоче навести хоч якийсь лад хоч десь, хоч у якійсь галузі або якомусь регіоні", – говорить Подоляк.

Читайте також: СБУ тепер в Instagram.