Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков, передає прес-служба міністерства.

«Раніше його дружина заявила, що він викрадений невідомими особами, і за її заявою було відкрито кримінальне провадження за ст. 146 КК України. Однак правоохоронним органам було відомо, що він безпосередньо організовував проведення референдуму про створення ДНР, брав участь у створенні так званої Дебальцевської народної дружини, організовував блокпости сепаратистів.

Після визволення Дебальцевого від бандитів ДНР мер Проценко зник, імітуючи своє викрадення. Кілька днів тому він з'явився в місті Дебальцеве і заявив, що він міський голова і приступає до виконання своїх службових обов'язків. 22 січня Проценко зробив спробу дестабілізувати роботу державних установ міста, посіяти паніку серед жителів, заявивши, що місто оточене», – зазначив Арсен Аваков.

Глава МВС підкреслив, що «нульова терпимість до зрадництва країни і людей у воєнний час – повинно стати правилом». Він також окремо відзначив роботу начальника міліції Донецької області В'ячеслава Аброськіна.

«У ці важкі дні відзначу його роботу, як і багатьох рядових міліціонерів в Авдіївці, Дебальцевому, Дзержинську. Спасибі йому і за його людяність у роботі, й за допомогу людям за рамками його прямих обов'язків. За рішучість і непримиренність до негідників. На таких людях і тих, хто працює з ним у важких умовах фронту, і будемо будувати новий авторитет МВС», – заявив Арсен Аваков.