Про це повідомив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко. 

«Приблизно о 1 годині ночі розвідники Збройних сил України виявили величезну колону техніки, яка складалася приблизно зі 100 одиниць бронемашин та автомобілів. Інформація про це була негайно передана до штабу Антитерористичної операції. Артилерія Збройних сил України відкрила вогонь на ураження. Кількість втрат з боку супротивника уточнюється», - повідомив він.

Щоб прикрити перехід бойовиків в Україну вони обстріляли район населеного пункту Ізварине.

«Сьогодні приблизно опівночі терористи нанесли масований артилерійський удар по підрозділах сил АТО в районі населеного пункту Ізварине. Завдяки маневруванню та вмілому використанню технічних засобів захисту українським військовим вдалося уникнути втрат. Згодом з’ясувалося, що це був вогонь, яким забезпечувався перехід великих сил найманців з Росії на територію України», - йдеться в повідомленні.

Наразі авіація збройних сил знаходиться у готовності номер один і готова нанести повітряні удари та знешкодити будь-які розвідані цілі. З цього приводу Державна прикордонна служба України надіслала офіційний запит до ФСБ, прикордонної служби Росії. На цей час жодної відповіді не надійшло.