Про це повідомила прес-служба президента.

«За інформацією силовиків, внаслідок добре підготовленої операції, українські військові та прикордонники відновили контроль над ділянкою державного кордону протяжністю понад 100 км, ведучи боротьбу навіть з танками», - сказано в повідомленні.

Наголошується, що сьогодні на сході України бойовики вперше застосували танки, які, за даними української розвідки, з'явилися з боку Російської Федерації. У результаті військової операції, яка планувалась напередодні, українським військовим вдалося втримати ситуацію під контролем.

Також Президент України Петро Порошенко провів розмови з Віце-президентом США Джозефом Байденом та Канцлером Німеччини Ангелою Меркель і обговорив з ними події, що відбуваються на сході України. Співрозмовники погодили  подальші кроки щодо втілення мирного плану на сході України.

Як повідомляв «Вголос», Порошенко заявив у розмові з Путіним про неприпустимість ситуації коли через державний українсько-російський кордон на територію України потрапили танки.

Сьогодні зранку у районі нічного клубу «Варна» та магазину «Фуршет» у Сніжному з'явилися три новеньких російських танки. Як розповіли місцеві жителі, екіпажі, судячи з розмов – росіяни.

Інформація про танки у Сніжному також підтвердила група «Інформаційний Опір». ВІДЕО з російськими танками у Сніжному було опубліковане в інтернеті.