Про це на своїй сторінці у «Facebook» керівник керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«Терористами здійснені мінометні обстріли блок-постів сил АТО поблизу н. п. Смоляніново і Муратово (обидва – Луганська обл.). Втрат серед військовослужбовців немає. Був відкритий у відповідь вогонь.

- З РСЗВ «Град» бойовики обстріляли позиції сил АТО на території Луганського аеропорту. Втрат серед військовослужбовців немає.

- Здійснено напад диверсійної групи на колону сил АТО поблизу н. п. Капітанове (Луганська обл.). Втрат з нашого боку немає. У відповідь вогнем знищено мінімум 3 диверсанта», – пише Тимчук.

Напад на сили АТО був і в Донецькій області.

«З автоматичної стрілецької зброї і гранатометів обстріляний блок-пост сил АТО поблизу н. п. Максимільянівка (Донецька обл.). Дані щодо втрат уточнюються», – повідомив він.

Тимчук також повідомляє про перегрупування сил АТО.

«Сили АТО здійснили перегрупування, зімкнувши кільце (в районі держкордону – лише силами окремих підрозділів, що не мають можливості повністю контролювати держкордон) і просунувшись вглиб території, умовно контрольованої терористами, на 10-15 км. На зайнятій території проводиться інженерне обладнання місцевості», – зазначив Тимчук.