Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко пропонує керівництву центральних телеканалів організувати серію теледискусій із проблем приєднання України до Світової організації торгівлі.

Так лідер комуністів відреагував на пропозицію прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, яка після зриву комуністами декількох голосувань в парламенті по СОТ, запросила Симоненка на дебати з цього приводу в прямому ефірі.

За словами Симоненка, прийняттю будь-яких стратегічних для країни рішень повинні передувати широкі наукові дискусії. «Ще раз хочу підкреслити, що ми виступаємо не проти приєднання до СОТ, а категорично неприйнятних запропонованих владою згубних для української економіки і сільського господарства, принизливих для наших громадян і держави умови приєднання до СОТ», - зазначив Симоненко.

Однак, за його словами, замість «публічного, відкритого і демократичного рішення життєвоважливого питання президент і уряд навмисно, у корисливих інтересах окремих бізнес-груп, пішли на змову з низкою закордонних урядів, транснаціональних корпорацій і українських компрадорських фінансово-промислових кланів».

Симоненко відзначив, що ще 8 липня в прямому ефірі радіо «Ера», дав згоду на теледебати з Тимошенко. «Закордонні візити і зустрічі з керівництвом Китаю і президентом Бєларусі Лукашенком не дозволили дотепер організувати такі теледебати в прямому ефірі. Однак упевнений, що наші прес-служби погодять терміни і деталі проведення дискусії», - відзначив лідер КПУ.

Українська правда