23-го серпня у Львові відкрили Меморіал пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомляє кореспондент ІА «Вголос» з місця події.

На вулиці Кривоноса-Замковій, де розміщений Меморіал, зібрались родини загиблих, учасники Революції Гідності, АТО/ООС, волонтери, військові, духовенство, чиновники, львів'яни та гості міста.

Сьогодні презентували лише першу частину Меморіалу — площу зі стелею, де вигравірувані Герої, друга — складатиметься з пішохідного мосту.

Архітекторами проекту є Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак.

«Стела виконана з довговічної сталі. Коли багато дощів, вона стає яскравішою, коли менше опадів — темнішою. Вона символізує барикаду, яка ввечері, за допомогою підсвітки запалюється, і нагадує нам ці події», - зазначив Андрій Лесюк.

Над пам'яткою підняли державний прапор України, провели урочисту частину, а опісля вшанували загиблих спільною молитвою.

“Майбутнє можливе тільки з пам'яттю про минуле і ви сьогодні довели, що сердечно пам'ятаєте...Сьогодні знаменний день — День прапора. Це символ Державності України. З прапором, за прапор, тримаючи прапор в руках, гинули і гинуть найкращі сини України. В Небесній Сотні є такі герої, які пронесли прапор і віддали за нього життя...”, - каже Тамара Швець, дружина загиблого Героя.