Німецький гонщик Мік Шумахер, син семиразового чемпіона, зарахований у склад американської команди Haas, яка виступає у Формулі-1.

Haas підписала контракт із Міком Шумахером, повідомив сайт HAAS F1 Team.

Німецький гонщик дебютує у Формулі-1 у 2021 році, про що мріяв давно.

"Я дуже радий, що в наступному році вийду на старт у Формулі-1 – у мене просто немає слів! Я хочу подякувати командам Haas, Ferrari та гоночній Академії Ferrari за віру в мене. Я хочу подякувати своїм батькам і висловити їм свою любов – я знаю, що за все зобов'язаний їм. Я завжди вірив, що одного разу здійсню свою мрію про Формулу-1", – розповів Мік Шумахер.

У сезоні 2020 року він лідирує в чемпіонаті "Формули-2" сподівається стати чемпіоном цієї серії.

Шумахер спочатку виступатиме за команду в першій практиці перед Гран-прі Абу-Дабі, а потім на молодіжних тестах після закінчення сезону.

Мік Шумахер спочатку виступав у німецькій серії ADAC F4 у 2015 році, згодом перейшов до FIA Formula-3, де в 2018 році здобув 8 перемог.

Цього року на Формулі-2, Шумахер очолює турнірну таблицю з перевагою в 14 очок. Він 10 разів піднімався на подіуми, а двічі – переміг на гонках у Монці та Сочі.

Читайте більше новин спорту на Вголосі:

Британський пілот “Мерседеса” Льюїс Хемілтон став семиразовим чемпіоном Формули-1. Він достроково гарантував собі чемпіонський титул за підсумками Гран-прі Туреччини.

Гонщик “Мерседеса” Льюїс Гемілтон виграв Гран-прі Бельгії, довівши кількість своїх перемог у Формулі-1 до 89. Льюїс у перегонах на першому місці пробув 24297 кілометрів, що більше, ніж у легендарного Міхаеля Шумахера – він наїздив 24148 кілометрів на чолі пелотону.