Про це йде мова у відповіді на депутатське звернення депутата Волинської обласної ради, Святослава Боруцького, інформує власкор Вголосу.

Напередодні до голови фракції ВО «Свобода» у Володимир-Волинській міській раді Сергія Коби та до депутата Волинської обласної ради, свободівця Святослава Боруцького, звернулися громадяни щодо незаконної, на їх думку, розбудови кафе «Пузата хата» у центрі міста та заїду до закладу.Святослав Боруцький спрямував депутатське звернення до прокуратури Волинської області.

У відповіді, яка надійшла з інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Волинській області, факт порушення законодавства сином мера отримав підтвердження.

«Власник Руслан Саганюк здійснив реконструкцію кафе «Пузата хата» та добудував навіс без реєстрації декларації про початок виконання зазначених робіт, чим порушив вимоги розділу 1 п. 1.6 ДБН А.3.1-5:2009 та ст. 36 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» за що притягнутий до адміністративної відповідальності згідно ч. 7 ст. 96 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». Та приписом зобов'язано усунути виявлені порушення містобудівного законодавства. Також виявлено облаштування об'єкту благоустрою заїздом та стоянкою для автотранспорту», – йдеться у документі.

Зазначимо, що кафе «Пузата хата» розташоване поряд з валами давньоруського городища За кілька останніх років територія цього закладу, а у цьому році з’явився ще й заїзд для автомобілів.

Руслан Саганюк є сином мера Володимира-Волинського Петра Саганюка.