Михайло Костюк привітав присутніх на площі перед Львівською ОДА із Днем Державного Прапора України.

У своєму вітальному слові керівник області, зокрема, зазначив: «Однією з найважливіших складових становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, маючи свою історію, має і свої національні святині — герб, прапор, гімн. Державний Прапор України це символ нашої незалежності, соборності, спільності ідеалів, помислів і справ. Він уособлює наш національний дух та незламність волі. 

Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. З ним ішли у бій, за нього віддавали життя. 

Сьогодні під синьо-жовтим прапором ми будуємо нову країну, творимо загальнодержавні і суспільні звершення, досягаємо мистецьких і спортивних успіхів. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який  сповнює серця гордістю за рідну країну.

Тож хай сьогодні, в День Державного Прапора, у всіх українських оселях замайорить синьо-жовтий стяг та стане надійним оберегом у всіх наших справах та помислах! Нехай кожен відчує гордість за свою країну, за її досягнення на міжнародній арені, в економіці, культурі та науці, за її спортивні перемоги.

Шануймо та оберігаймо свій національний стяг, прищеплюймо любов і повагу до нього дітям і онукам».

Після урочистого підняття прапора перед учасниками виступили дитячі хореографічні  колективи області.