Про це вона написала у Facebook.

«Сьогоднішні дощі, мокрі сніги, сильні вітри пройшлися усією Україною і так їм сподобалося, що завтра, 17 березня, вони вирішили ще трохи погостювати в нас.

Тим більше, що низька температура повітря також залишається.

Найближчої ночі в Україні очікується 0-4 градуси тепла, а у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській. Волинській, Рівненській, Чернівецькій, Житомирській, Київській, Чернігівській та Сумській областях місцями 0-2 градуси морозу.

Вдень потепліє, якщо це можна так сказати, до +3+8 градусів. У Донецькій, Луганській областях, на Запоріжжі та в Криму до +10 градусів.

Ще раз про опади.

Вони - у прогнозі, дощ, можливий мокрий сніг. Але й без сонця не будемо, все ж весна. На заході та півночі завтра прояснить, без істотних опадів.

У Києві п'ятниця залишається холодною, вночі близько нуля, на околицях до -2 градусів, вдень +5+8 градусів. У столиці завтра без суттєвих опадів. з проясненнями.

У суботу - без особливих змін, вогко, прояснення, холоднувато а ось в неділю очікується чергове погіршення погоди - дощ, мокрий сніг та посилення вітру.

У понеділок - вівторок погода почне вирівнюватися, холод потихеньку зрушиться і вже у середу-четвер наступні, 22-23 березня, відчутно потепліє», - зазначила вона.