Про це під час робочої наради з керівниками ДП «Львіввугілля» в Сокалі говорив голова Львівської ОДА Олег Синютка, інформує прес-служба ОДА.

Цей план повинен містити питання вартості тонни вугілля, закупівлю вугілля теплоенергетичними станціями та підвищення ефективності роботи підприємства.

Зокрема, ДП «Львіввугілля» спільно з місцевою владою повинно забезпечити передачу соціальних об’єктів, які є на балансі підприємства, відповідним територіальним громадам.

Під час наради голова Львівської ОДА доручив в. о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Ярославу Шаварському та міському голові м. Червонограда Ігорю Чудійовичу до середи, 14 січня, розробити графік передачі соціальних установ ДП «Львіввугілля» на баланс Червоноградської міської ради. Йдеться про дитячі садочки, стадіони, плавальний басейн тощо. На утримання цих об’єктів підприємству потрібно до 40 млн грн.

Зі свого боку, голова ОДА Олег Синютка зазначив, що стан вугільної галузі – це одне з найпроблемніших питань області, яке потребує пошуку шляхів вирішення.

«Влада й шахтарі повинні виробити єдину спільну позицію для забезпечення стабільного розвитку вугільної галузі на території Львівщини», – сказав О. Синютка.