Нардепи від "Європейської солідарності" Олег Синютка та Микола Княжицький передали 8-ій клінічній лікарні Львова апарат шутчної вентиляції легень, придбаний "Фондом Порошенка".

Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці Синютки у мережі "Фейсбук".

"Сьогодні найважливіше – захистити лікарів, бо вони готові стати першими, як українські воїни, на боротьбу з недугою. І важливо, щоб лікар відчував себе захищеним. Захищений індивідуально: респіратором, захисним костюмом, окулярами, маскою. Оснащений, щоби відчувати впевненість, а ті випадки захворювання лікарів, які ми вже сьогодні маємо в Україні, ніколи не повинні повторитись", - зазначив Синютка.

Нардеп наголосив, що лікар повинен мати достойну заробітну плату. Тож рішення, яке було прийняте Верховною Радою - про двократне збільшення окладів для всіх лікарів, повинне бути негайно виконане. "Лікарі повинні отримати реальні кошти уже сьогодні, а не жити обіцянками і прийнятими Законами", - підкреслив політик.

"Наші фахівці насправді висококваліфіковані і знають багато можливосте для того, щоб допомогти пацієнтам. Фахівцям дуже часто не вистачає технічного обладнання: найкращого, найсучаснішого. Тому сьогодні "Фонд Порошенка" оплатив апарат штучної вентиляції легень, який точно може допомогти нашим фаховим лікарям, коли для хворого наступить якийсь критичним момент, щоби використати найкращі розробки технічної думки і допомогти конкретним людям.

Дуже би хотів, щоби ці апарати завжди стояли як резерв, щоб вони ніколи не знадобилися, але так само дуже важливо, щоби кожен лікар і кожен пацієнт знав, що лікарня оснащена таким апаратом, який введений в експлуатацію та сертифікований, і що біля нього стоїть фахова надійна людина, яка знає і вміє як його використовувати", - додав Олег Синютка.