Ексочільник Львівської ОДА, народний депутат України від “Європейської солідарності” Олег Синютка розповів про умови, за яких вибори на нині окупованих Росією територіях України можна буде провести без шкоди самій Україні.

Про це Синютка сказав в ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ Львів” на телеканалі НТА.

“Формула є дуже проста. Спочатку треба виконати безпековий компонет. Треба забратися російським військам з території України. Друга річ – це роззброєння бандформувань, створених за російські гроші. Третє – контроль за українським кордоном. Четверте – повернення діяльності українських політичних партій і громадських організацій. П’яте – повернення людей, які були змушені покинути свої домівки у зв’язку з російською окупацією. І тоді аж починаємо говорити про вибори і про те, якою має бути українська влада на сьогодні окупованих Росією територіях”, – зазначив Синютка.

“Творити російський анклав, який робитиме все для того, щоб пригальмувати курс України в НАТО та Євросоюз, – неприпустимо. Це величезна помилка, яка закладе міну сповільненої дії на багато років”, – додав нардеп.

Прямий ефір ток-шоу дивіться тут: