Як зазначає прес-служба ОДА, у проекті передбачено порядок визначення концесіонера, терміни надання концесії, фінансування робіт з будівництва концесії на умовах залучення коштів інвестора, джерела доходу концесіонера при подальшій експлуатації об’єкта концесії, гарантії держави щодо покриття збитків концесіонера в перші роки експлуатації новозбудованої дороги.

За словами в. о. директора департаменту інфраструктури, дорожнього господарства та ПЕК ОДА Надії Ситник, погодження умов конкурсу є одним з етапів підготовки проекту будівництва та експлуатації нової автомобільної дороги Львів – Краковець.

«Реалізація проекту сприятиме поліпшенню транзитного потенціалу з країнами Євросоюзу, розбудові міжнародного транспортного коридору №3 на території України, будівництву північного обходу м. Львова, обходів населених пунктів Наконечне Перше і Наконечне Друге, смт Івано-Франкове, соціально-економічному розвитку Львівщини, створенню нових робочих місць», – зазначила Н. Ситник.

Вона додала, що на 2015 рік також заплановано будівництво підходу до міжнародного автомобільного пункту пропуску Краковець із шістьма смугами руху і розширенням кільцевої розв’язки, вартість будівництва орієнтовно становитиме 26,7 млн грн.

Будівництво концесійної автодороги Львів – Краковець (довжина 84,4 км) повинно забезпечити якісні та безпечні умови сполучення на найскладнішій ділянці МТК №3 – між автопереходом Корчова/Краковець та найбільшим містом і транспортним вузлом західного регіону України – м. Львів. Проектом будівництва передбачено вихід нової автодороги на автомагістраль державного значення М-06 Київ – Чоп шляхом створення північного обходу м. Львова, що додатково сприятиме виведенню за межі міста наявного і перспективного транзитних потоків.

Початок нової автомобільної дороги Львів – Краковець прийнято на існуючій автомобільній дорозі М-10 Львів Краковець на відстані 1,3 км від Державного кордону (смт Краковець). Кінець траси передбачено в обхід с. Малі Підліски з примиканням до автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп на км 518 (між селами М. Підліски і Запитів).

Вартість будівництва нової автомобільної дороги Львів – Краковець буде визначено після погодження проектно-кошторисної документації, орієнтовна ціна – 360 млн євро.