Чим сильнішими будуть протести суспільства проти злочинних ініціатив влади, тим менше у неї буде можливості втілити заплановане у життя.

Про це в ефірі "Народного толк-шоу" на телеканалі НТА заявив ексочільник Львівської ОДА, нардеп від "ЄС" Олег Синютка.

"Мова сьогодні йде не тільки про землю, а й про майбутнє України. І я переконаний: чим чіткіше українці будуть висловлювати свою позицію, тим більший буде переляк у влади вносити такий законопроект у сесійну залу", - зазначив Синютка.

Політик підкреслив, що представники влади намагаються звести дискусію про ринок землі до процедур і форм, хоча насправді потрібно говорити про її зміст.

"Дискусія починає зводитися до процедур і до форми. Але говорити треба про те, що закон, який має назву про ринок землі, наспрвді зводиться до розпродажу і пограбування українців. Це треба розуміти і приймати цей законопроект у такому вигляді не можна. "Слуги народу" хочуть легалізувати великі латифундії, хочуть дозволити великому капіталу за безцінь скупити землю, хочуть знищити селянство і фермерство як клас в Україні", - зазначив Синютка.

"Коли ми питаємо "слуг", навіщо вони хочуть ринок землі, відповідь просто вбиває: "Хочемо продати землю". Не збільшити аграрне виробництво, не стимулювати ріст дрібних і середніх господарств. Просто банально хочуть розпродати національне багатство. Ми не можемо дати їм це зробити", - додав нардеп.