Народний депутат та кандидат у мери Львова від «Європейської солідарності» Олег Синютка переможе у виборчих перегонах свого головного конкурента Андрія Садового.

Такий прогноз зробили аналітики Центру соціальних та маркетингових досліджень Socis.

«Станом на 19 жовтня, за даними Центру соціальних та маркетингових досліджень Socis, розрив між цими конкурентами за крісло очільника Львова стрімко зменшується.

У першому турі Синютку готові підтримати 32,2% львів'ян, у той час як Садового 37,1%», - зазначають у Центрі соціальних та маркетингових досліджень Socis.

Також, за прогнозами аналітиків цієї ж компанії, у першому турі ці два кандидати наберуть приблизно однакову кількість голосів, а вже у другому турі мерських виборів впевнено переможе Олег Синютка.

До слова, раніше в опитуванні Центру соціальних та маркетингових досліджень Socis йшлося про те, що Олег Синютка наздоганяє у виборчих перегонах Андрія Садового.

За даними опитування, якби наступної неділі відбувались вибори міського голови, то за крісло поборолися б діючий мер Садовий та кандидат від “ЄС” Олег Синютка. При цьому спостерігається, що рейтинг Олега Синютки різко зростає, а Садового – падає.