В ході розпочатого вчора нового етапу спецоперації, бійці урядових сил зуміли знищити «десятки терористів і найманців», ліквідовано їхні бойові транспортні засоби з великокаліберними кулеметами.

Армійські спецпідрозділи переслідують загони озброєних опозиціонерів на вулицях кварталів, прилеглих до центру міста, а також в двох районах на північно-східній околиці Алеппо.

Заколот в північній столиці Сирії, яка знаходиться за 355 км від Дамаска, почався 20 липня. Сирійська армія взяла 9 серпня під захист західні, північно-західні і центральні райони міста, де проживає велика громада християн і вірмен.

В ході запеклих боїв було звільнено значну частину південних і південно-східних кварталів.

Проте на північних і східних околицях продовжують діяти бойовики, які проникли туди з прикордонних з Туреччиною населених пунктів.

Перелом, який настав у «битві за Алеппо», насторожив Анкару, яка побоюється переміщення ісламських екстремістів з бригади «таухида» так званої Сирійської вільної армії на турецьку територію. Агентство ЮПІ передало, що на кордон із Сирією минулої доби було направлено колони бронетехніки.

Джерело: itar-tass.com