Як передає інформаційне агентство Сурія аль-Ен, цитуючи зміст однієї з листівок, всім членам «терористичних банд», які добровільно складуть зброю і прийдуть на найближчий армійський пост, сирійська влада обіцяє зберегти життя, а найманцям з інших держав після допиту гарантують «повернення на батьківщину в свої сім'ї».

У свою чергу МВС Сирії попередило жителів Алеппо про небезпеку контактів з терористами. Жителям міста рекомендовано не відчиняти їм двері своїх домівок і не надавати притулок.

У другій половині дня в північній столиці Сирії настало затишшя. Цим скористалися жителі кварталів Джаміль і Сулейман, які залишають свої будинки, не чекаючи початку штурму утримуваних бойовиками районів. За повідомленнями, які надходять з міста, над Алеппо баражують вертольоти на низькій висоті.

Також сьогодні МЗС Сирії виступило з заявою, в якій відкинуло трактування подій в країні як громадянську війну.

«Такий підхід вигідний лише тим, хто розробив і здійснює в Сирії терористичну змову», — йдеться в документі.

Сирійський уряд рекомендує новому спецпосланцеві ООН і Ліги арабських держав Лахдару Брахімі «зосередити свої зусилля над тим, щоб змусити країни, які надають підтримку озброєним бандформуванням, дотримувати свої зобов'язання відповідно до плану Кофі Аннана».

Джерело: ИТАР-ТАСС