Про це повідомляє ВВС.

Водночас, як заявляють ізраїльські військові, жоден їх літак не був збитий.

Представники ізраїльської армії заявили, що їх бойові літаки у ніч на п'ятницю влучили у кілька цілей в Сирії і вже перебували в повітряному просторі Ізраїлю: якраз тоді по ним було випущено кілька ракет.

Одна з ракет була перехоплена ізраїльськими засобами ППО. Решта не потрапили в ціль, жоден літак не постраждав, йдеться в заяві армії оборони Ізраїлю.

У свою чергу, сирійська армія заявила, що ракети сирійських ППО влучили у два літаки. Один з них, як стверджують в Дамаску, впав. Всього літаків було чотири.

«Чотири ворожих літаки порушили наш повітряний простір через ліванську територію», – йдеться в заяві, яку було передано по державному телебаченню.

Із заяви випливає, що ціль ізраїльських літаків була в провінції Хомс у районі Пальміри. Сирійські ППО, сказано в заяві, збили один літак, пошкодили ще один, а інших змусили ретируватися.

В ізраїльських поселеннях на Західному березі Йордану під час ракетних ударів зазвучали сирени. Невідомо, куди впали інші ракети. Представник армії Ізраїлю сказав тільки, що безпеці ізраїльських громадян нічого не загрожувало.

Це рідкісний випадок, коли ізраїльські військові підтверджують, що їхня військова авіація провела операцію в Сирії.

 

«Вголос»