Про це сьогодні повідомила газета «Заман».

З в'язниць в північних регіонах Сирії відпущено близько трьох тисяч осіб, з них більше половини — це особи, які вчинили кримінальні злочини, а 1200 — політичні в'язні з лав Робітничої партії Курдистану.

Як розповів представник революційної ради міста Хомс Халід Абу Салах, велика частина звільнених долучилася до Партії демократичного єдності, яка вважається сирійським крилом РПК. У місті АФРІН, де розташована штаб-квартира Партії демократичної єдності, курдські сепаратисти створили також три контрольних пункти.

Разом з тим, Абу Салах зазначив, що більшість курдського населення в Сирії не є сепаратистами і вони не становлять загрозу Туреччині. Повстанська «Вільна сирійська армія», за його словами, не допустить, щоб стосовно Анкари з Сирійської Арабської Республіки йшла якась загроза від курдських бойовиків.

Представник революційної ради Хомса вважає, що активізація курдських угруповань на півночі САР є частиною стратегії президента Башара Асада. Він, нібито, намагається показати арабському населенню країни перспективи життя під контролем курдів, в разі свого скинення з президентського поста.

Джерело: itar-tass.com