Спочатку хакери зламали сайт donate.barackobama.com, який протягом деякого часу перенаправляв користувачів на сайт SEA, на якому було розміщено повідомлення «Зламано SEA».

Активісти не змогли зламати основний сайт президента, а тільки сторінку зі збору коштів на його виборчу кампанію, яка більше не використовується, підкреслює Hacker News .

Потім на сторінках президента в сервісі мікроблогів Twitter і соціальної мережі Facebook з'явилися повідомлення з посиланнями, пройшовши за якими, користувачі могли подивитися відео, «яке розповідає правду про Сирію», сказав один з активістів техноблогу Mashable. Також хакерам вдалося отримати доступ до електронної переписки виборчого штабу президента.

Зараз donate.barackobama.com працює в нормальному режимі. Посилання в повідомленнях в акаунтах Обами в соціальних мережах також виправлені.

Хакери, що підтримують президента Сирії Башара Асада, організовують кібератаки на акаунти відомих осіб та організацій у Twitter, а також на сайти різних ЗМІ, щоб висвітлювати конфлікт у Сирії з позиції влади.

Джерело: РИА Новости