Про свій успіх вони повідомили в спеціальному ролику, розміщеному на сервісі YouTube.

Головний герой відеозапису, який представився офіцером Вільної армії Сирії, в емоційній манері розповів, що під час бою було вбито безліч солдатів і офіцерів противника, а також спалено і захоплено значну кількість танків та іншої бронетехніки. 

Глядачі, які зібралися подивитися на те, що відбувається, дружно підтримали оратора схвальними вигуками. Крім того, один з них кричить за кадром, що всього спалено більше двадцяти одиниць бронетехніки.

На підтвердження цих слів офіцер з особами, які його супроводжували, провели оператору невелику екскурсію напівзруйнованими вулицями міста, які виявилися заповненими підбитими танками радянського виробництва.

У подальших промовах оратори висловили думку, що кінець режиму вже близький, і попросили Башара Асада надіслати до них, в Аззаз, танки, які у нього ще залишились, де про урядову бронетехніку “подбають належним чином”.

Закінчується відеозапис закликом “На Дамаск! На Хомс!” і вигуками “Аллах акбар!”.

Місто Аззаз розташоване дуже близько від турецького кордону, звідки, за деякими даними, в Сирію надходять боєприпаси, засоби зв'язку, продовольство і зброя для повстанців. Судячи з кадрів відеозапису, місцеві опозиціонери добре екіпіровані і озброєні, однак, на відміну від своїх лівійських колег, бережуть патрони і в повітря від радості не стріляють.

Перемога повстанців на півночі Сирії за часом збіглася з їхніми успіхами в Дамаску, де 18 липня було вбито чотирьох найближчих соратників президента, які відповідали за придушення повстання. Крім того, бої йдуть і в самій столиці, де повстанці зуміли просунутися до будівлі уряду країни.

Президент Сирії Башар Асад останні події ніяк не коментує. Про те, де він перебуває останні два дні, достовірної інформації немає.

Джерело: lenta.ru