Про це він заявив на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції, відповідаючи на запитання народного депутата Віктора Чумака, повідомляє Укрінформ.

«Ми не можемо викласти відео з обшуку, тому що це не зовсім правильно буде з міркувань таємниці слідства. Але якщо подивитися на реакцію учасників, то буде очевидно, що вони не знали про те, що в них буде обшук», – сказав Ситник.

На запитання про те, чи обговорював він з Аваковим варіант закону про антикорупційний суд, Ситник зазначив: «У мене абсолютно відсутній досвід роботи політиком. І я думаю, що ні в межах цього комітету, ні в межах Верховної Ради, мабуть, жодний депутат не зможе сказати, що я до них приходив для того, щоб протягувати у той чи інший спосіб законопроекти».

Раніше ЗМІ повідомляли, що директор Антикорупційного бюро Артем Ситник попередив главу МВС Арсена Авакова про обшуки і затримання його сина.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України 31 жовтня провело низку гучних затримань у справі про розтрати під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії Міністерством внутрішніх справ. Серед фігурантів справи – син очільника МВС Олександр Аваков, екс-заступник Авакова Сергій Чеботар та друг Олександра і представника фірми-переможця тендеру Дніпровенд Володимир Литвин. 

Як відомо, їх НАБУ та САП підозрює у можливій розтраті державних коштів у 14,5 мільйонів гривень. Прокурор під час засідання суду розповів, що вартість виготовлення замовлених рюкзаків для Нацгвардії становила 555 грн, тоді як правоохоронне відомство придбало їх у понад 5 разів дорожче – 2799 грн. 

Згодом, Солом'янський райсуд Києва 1 листопада обрав запобіжний захід Олександру Авакову, відпустивши під особисте зобов'язання. Прокурор у суді зазначав, що підозрювані можуть впливати на розслідування. 

 

«Вголос»