За минулу добу в Україні зафіксували новий антирекорд щодо захворюваності на COVID-19. Медики підтвердили недугу в 16 тисяч 218 осіб.

Станом на п’ятницю, 27 листопада, жодний регіон нашої держави не відповідає критеріям, необхідним для послаблення карантину.

У пресслужбі МОЗ зазначили, що показникам не відповідає Волинська, Запорізька, Хмельницька, Чернігівська, Луганська, Вінницька, Миколаївська, Черкаська, Івано-Франківська, Сумська, Закарпатська та Харківська області.

Також до списку потрапила Львівщина, Буковина, Київщина, Тернопільщина, Дніпропетровщина, Одещина, Кіровоградщина, Херсонщина, Донеччина, Рівненщина, Полтавщина та Житомирщина.

У Міністерстві охорони здоров’я додали, що найгірша ситуація з поширенням недуги – у Сумській області. 922,8 інфікованих припадає на 100 тисяч населення. На другій позиції з показником 819,7 – Черкащина, Київщина – третя (680,8).

У свою чергу, найменше заражених на Кіровоградщині – 142,5. Також найнижчі показники в Луганській області (166,7) та на Вінниччині (217,2).

Читайте більше актуальних новин про коронавірус від Вголосу: