Зведення прес-центру штабу АТО станом на 6:00 годину 15 січня 2016 року опубліковано у Facebook.

«Після 18:00 вчорашнього дня до завершення доби нетривалі та здебільшого хаотичні обстріли продовжились біля Донецького летовища та північніше Горлівки. Зокрема, зі стрілецької зброї та, час від часу, з гранатометів бойовики били в напрямку Пісків, Опитного, південніше Авдіївки та Новгородського, з великокаліберних кулеметів – в бік Первомайського, Троїцького, яке розташоване неподалік ділянки лінії розмежування між Горлівкою та Донецьком, а також в районі Луганського. Окрім того, однин з наших опорних пунктів поблизу Луганського злочинці обстріляли з протитанкового ракетного комплексу», – повідомляється у зведенні.
Також під вечір загострилась ситуація біля Мар’їнки, де окупанти декілька разів застосовували стрілецьку зброю та гранатомети і вів вогонь також ворожий снайпер.
Наголошується, що після опівночі противник вже понад 5 разів вдався до збройних провокацій проти сил АТО: лунали постріли зі стрілецької зброї та гранатометів біля Пісків, Опитного, Луганського, найчастіше в районі Мар’їнки.
Важкого озброєння впродовж ночі бойовики не застосовували. На Луганщині та біля Маріуполя було тихо, зазначає штаб.

 

Зведення прес-центру штабу АТО станом на 6:00 годину 15 січня 2016 року:Впродовж минулої доби російсько-терористичні б…

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 14 січня 2016 р.