«Вчора відбулося виїзне засідання комісії, яку очолював Клюєв, по ситуації, яка склалася на шахті. Вже вдалося стабілізувати ситуацію і не допустити тих подій, які передбачали фахівці», - сказав він.

«За ніч завезена велика кількість сипучих матеріалів, понад 1,5 тисячі кубів глини і піску», - додав губернатор.

Він також зазначив, що сьогодні КМУ виділив 10 млн. грн. для ліквідації наслідків пожежі.

«Працює урядова комісія. Я хотів би, щоб ми всі почули винних, бо вже майже встановлені. Але хай їх називає прокуратура», - зазначив Михайло Цимбалюк.

Як повідомлялось, пожежа на шахті «Межирічанська» виникла ввечері 21 грудня 2010 року. У зв`язку з пожежею робота шахти була припинена. На момент загоряння на аварійній ділянці перебували 77 людей.

4 січня 2011 р. прес-центр Головного управління МНС України у Львівській області повідомив, що триває гасіння осередку пожежі й охолоджування гірських виробок на шахті «Межирічанська» державного підприємства «Львіввугілля», що виникло на глибині 485 м ще 21 грудня минулого року.

Пізніше, 4 січня, А.Клюєв вилетів до Львівської області для проведення засідання Урядової комісії з розслідування причин і ліквідації пожежі на шахті «Межирічанська» ДП «Львіввугілля».

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк звернувся до керівництва держави з проханням виділити кошти на ліквідацію пожежі на шахті «Межирічанська».

За попередніми висновками урядової комісії пожежа трапилася через куріння.