Тільки протягом останніх двох тижнів медіаресурс мера Львова опублікував два гігантські інтерв’ю Дмитра Табачника під заголовками: «Міністр освіти – не переможець конкурсу краси, він не повинен всім подобатись» та «Галичина врятувала православ’я в Україні». У цих публікаціях скандальний міністр-українофоб після публічних принижень галичан розсипається у компліментах до них.

Як доповнення до цих мега-інтерв’ю сайт Садового подає ще й низку протабачниківських новин під заголовками: «Табачник: Я – українофіл», «Табачник хоче розмежувати поняття рідної і державної мови у школах», «Табачник радить Андруховичу і Забужко іти шляхом Толстого і Достоєвського», «Взагалі не можна казати: Любити Україну Західну, – Табачник», «Західна Україна йде назустріч з тоталітаризмом націоналістичним, – Табачник», «Одним із найбільших внесків Галичини Табачник вважає «старт націоналізму» тощо.

Як припускає «ZIK», таким чином ЗМІ Садового намагається сформувати у львів’ян та жителів Західної України позитивний образ Табачника та приглушити обурення та несприйняття міністра місцевими студентами.

Причини прихильності деяких високопоставлених регіоналів до мера Львова Садового ні для кого не є секретом. З одного боку, їхня підтримка ґрунтується на повній підконтрольності їм Андрія Садового, а з іншого – є результатом відвертої конфронтації з представником Партії регіонів на Львівщині Петром Писарчуком, який відкрито вимагає відставки Табачника.

Натомість мер Львова волею-неволею змушений віддавати борги своїм «київським дахам» за підтримку його кандидатури на виборах міського голови. Тому усе частіше Садовий надає свої медіаресурси для прославляння Табачника.

Якби всі, хто нині рве вишиванки за Садового, дивились не тільки хвалебні оди ТРК «Люкс» на його адресу, але ще й читали та аналізували Інтернет, то їм було би над чим задуматись.

Львівська демократична преса, на жаль, повністю комерціалізувалася і друкує панегірики тим, хто платить гроші. Ніякої гідності! Як інакше зрозуміти, що газета «Високий замок», яка позиціонує себе як патріотична, на свято Покрови, 14 жовтня, надає свої сторінки для цього ж Табачника, де він клянеться у європейському ставленні до України. Дивись, за гроші наші патріоти скоро зліплять з цього Табачника найпатріотичнішого галичанина…

А грошей у Садового неміряно, бо, судячи з повідомлень Контрольно-ревізійного управління у Львівській області, тільки на підготовці до «Євро-2012» у Львові вкрадено 2 мільярди (!) гривень, а це більше, ніж річний бюджет нашого міста.

Проте жадібність Садового до грошей просто безмежна. Адже його чиновники вирішили підзаробити ще й на відвертому святотатстві. Прямо під Ратушею всередині жовтня вони встановили різдвяну шопку для зйомок рекламного ролика про львівське пиво.

Отакий у нас мер – дволикий Янус. То на всіх телеканалах розповідає про шкідливість алкоголю і обмеження його реалізації, але тут же використовує святі для кожного християнина символи для реклами цих же алкогольних напоїв.

Для довірливих галичан у Львові Садовий – ревнивий християнин і патріот, а в Києві – регіонал і приятель Табачника.

Невже Львову бути з таким мером ще п’ять років? – запитує видання.