Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Максим Луцький на підсумковому її засіданні, присвяченому готовності шкіл до початку нового навчального року. 

У Міністерстві освіти пропонують дозволити батьківським комітетам створювати добродійні фонди «для покращення матеріально-технічної бази шкіл».

«Міністр запропонував посилити роль шкільних батьківських комітетів як органів самоврядування і дозволити їм створювати добродійні фонди, щоб акумулювати спонсорські кошти. До цих фондів зможуть вносити гроші всі бажаючі - спонсори, підприємства, заводи, підприємці та приватні особи, що дозволить покращити матеріально-технічний стан шкіл і умови навчання дітей», – сказав Максим Луцький.

Голова Комітету наголосив, що неофіційні батьківські внески – «це нормальні речі, які всі розуміють, тому організовувати це треба шляхом внесення змін до чинного законодавства. 

Водночас експерти застерігають, що легалізація внесків призведе до зростання поборів у школах.

Як писав Вголос, нещодавно Протоієрей Російської Православної Церкви Всеволод Чаплін порадив священнослужителям не соромитися брати дорогі подарунки, оскільки люди таким чином висловлюють їм свою любов.

Джерело: unian.ua