Лідери "Трудової України" Володимир Сівкович і Валерій Коновалюк домовилися про умови об'єднання партії, лідером якої може стати Дмитро Табачник.

Про такі підсумки зустрічі Сівковича з Коновалюком у середу повідомляє прес-служба "Трудової України".

"Відповідно до попередніх підсумків переговорів, Коновалюк передає печатку і свідоцтво про реєстрацію партії і відмовляється від усіх судових претензій. У свою чергу Сівкович відмовляється від посади голови партії і передає справу новому лідеру, як передбачається, члену президії політради "Трудової України" Дмитру Табачнику", - говориться в повідомленні.

Як передає прес-служба, для підтвердження угоди Коновалюк передав печатку партії, "що дозволяє розблокувати оперативну діяльність партії для підготовки до виборів".

Також досягнута домовленість, що оригінал свідоцтва про реєстрацію партії Коновалюк передасть пізніше після додаткових переговорів з Табачником, йдеться в повідомленні.

Зараз представники партії зайняті обговоренням кандидатури нового лідера партії.

Раніше на нараді членів президії партії Сівкович запропонував регіональним осередкам партії терміново визначитися, з якими саме силами брати участь у виборах.

На думку Сівковича, у партії існує можливість брати участь у виборчому процесі разом з партією "Регіони України", а також можна об'єднати зусилля із Соціал-демократичною партією (об'єднаною).

Сівкович запропонував, щоб до четверга були проведені обласні партійні конференції, на яких партійці самі визначаться, який варіант їм до вподоби.

Сівкович також відзначив, що конфлікт із Валерієм Коновалюком привів до того, що партія "Трудова Україна" може втратити офіційну можливість брати участь у виборах.

Раніше в понеділок члени політради партії направили Коновалюку відкритий лист, у якому закликали" піднятися над конфліктом" заради "збереження права участі у виборах для десятків тисяч рядових членів "Трудової України" і провести спільний з'їзд.

"Українська правда"