Ніякого земельного конфлікту між мною і Миколою Томенком не існує. Точно так, як і немає земельного конфлікту між «Міжнародним творчим центром Яна Табачника» і річковим портом, прокуратурою і яхт-клубом», - про це мовиться в заяві народного артиста України Яна Табачника.

За словами Яна Табачника, існує конфлікт між ним і «брехуном і провокатором Миколою Томенком який, використовуючи своє службове становище, паразитує на моєму імені, застосовуючи брудні технології зразка 33, 37, 53 рр., в чому йому допомагають журналісти, що не особливо дорожать своїм ім’ям, друкуючи і повідомляючи брехливу інформацію, дискредитуючи моє ім’я перед народом».

«Кожний, хто займається брехнею, наклепом і провокацією відповість в суді, якщо звичайно, він ще існує в нашій країні», - додав в зв’язку з цим Я. Табачник

Як повідомлялося раніше, 27 травня Київміськрада задовільнила протест столичної прокуратури і скасувала своє становище, з якого міжнародному творчому центру Яна Табачника виділялась земельна ділянка в 8,15 га в затоці Дніпра Берковщина для будівництва елітного клубу «Честь маю», задовільнивши протест прокурора міста на рішення Ради від 26 червня 2003 року.

В протесті прокурора вказується на порушення Київрадою положень Водного кодексу, оскільки територія елітного клубу займає частину прибережної захисної смуги. При підготовці до розгляду протесту прокуратури робоча комісія столичної міськради виїхала на місце для обстеження земельної ділянки і встановила, що за 2 минулі роки на ділянці ніякі роботи не проводилися.

Нагадаємо, що в лютому цього року народний артист України Ян Табачник надіслав віце-прем’єр-міністру Миколі Томенку відкритий лист, в якому він висловив своє обурення з приводу висловлювання віце-прем’єра в національному радіоефірі. За словами Табачника, Томенко заявив, що «в Україні повинні виступати українські артисти, а не якісь там табачники і кобзони». Табачник розцінив це висловлювання як прояв антисемітизму.

«Я вимагаю вибачень, і я чекаю їх. Якщо ви публічно не зробите свої вибачення, я одіну жовту шестикінечну зірку ...і носитиму її до тих пір, поки ви залишатиметеся в уряді», - підкреслював Табачник в своєму відкритому листі.

У відповідь віце-прем’єр-міністр України Томенко відзначив, що основною причиною його конфлікту з відомим акордеоністом стало земельне питання. За словами Томенка, саме його звертання до правоохоронних органів з проханням перевірити законність виділення Табачнику в довгострокову аренду понад 8 гектарів Дніпровської набережної в Києві під забудову «елітарного клубу «Честь маю» і привело до конфлікту з акордеоністом.

ForUm