17 листопада у Житомирі від коронавірусу померла викладачка Житомирського державного технологічного університету Ольга Грабар.

Про це пише ТСН.

Як відомо, жінці було лише 39 років. Вона прибула до реанімації 1-ї міськлікарні з діагнозом COVID-19. Там їй сказали, що у медзакладі немає кисню для пацієнтів.

На своїй сторінці у соцмережі жінка розповідала про ситуацію у лікарні, звернувшись до мера міста Сергія Сухомлина, вирішити цю проблему.

За її словами, пацієнтам у реанімації по кілька разів на день відключають кисень через його нестачу.

"Для людей в реанімації вже немає кисню. Сьогодні реанімація працювала через раз! А це - єдиний наш шанс на порятунок! Я не знаю, як нам зараз пережити ніч, а на ранок кисню немає взагалі! Я зараз сама тут лежу, кисень відключали за сьогодні вже 8 разів. Бідні лікарі в реанімації, не знають що робити. Найстрашніше, що у нас немає часу", - написала вона 15 листопада о 21.12.

У коментарях під дописом Ольги заступниця міського голови Житомира Марія Місюрова написала, що станом на 22.00 15 листопада 2020 року кисень є, а всі відділення працюють.

Після смерті жінки, користувачі під її постом у соцмережі написали, що жінка не дочекалася кисню і звинуватили чиновницю у брехні:

  • Де він є? Пише людина з лікарні, що немає його! Ви - безпринципні популісти!
  • У вас буде, сумнівів нема.
  • Олі вже нема з нами... коронавірус не дивиться на вік, а забирає молодих...
  • Так і не дочекалася...
  • Тобто ви зараз заявляєте, що людина, якої вже нема, брехала?

Читайте більше новин за посиланням: