Дівчина Наталка з Харкова розповіла, що один із курсантів, які загинули на борту Ан-26 у Чугуєві, 21-річний Володимир Олабін кликав її на побачення, проте вона так і не встигл на нього піти.

Про це інформує “КП в Україні”.

Дівчина показала своє листування з Володимиром – востаннє він писав їй після обіду в день трагедії, питав, як у неї справи.

“Доброго ранку. Чому не відповідаєш?”

Близько 7 вечора Наталка відповіла і запитала, як він, а 26 вересня о 8-й ранку написала: “Доброго ранку. Чому не відповідаєш?”.

Дізналася, що він помер…

“Я написала, а він не відповів… Почала через друзів дізнаватися, дивитися сторіз, так і дізналася, що він помер… Я не могла повірити просто. Такі добрі люди залишають нас. Мені так шкода його батьків…” – розповіла вона крізь сльози.

За словами дівчини, курсант першим написав їй в соцмережах – хотів познайомитися.

“Кликав погуляти, але у мене якось все не було часу. Ми спілкувалися з ним щодня! Він дуже добрий хлопчик, я таких людей не зустрічала ніколи. Він мені писав, що любить свою спеціальність, небо, захоплюється технікою”, – зазначила Наталка.

Олабін був родом із Миколаївської області. У соцмережах публікував фото з друзями, з поїздок, машинами та мотоциклами. Єдине фото з літаком підписав лаконічно – “Мрія-завдання”.

Нагадаємо, Володимир – син ветерана, депутата Миколаївської облради Вадима Олабіна.

Єдине фото Олабіна з літаком підписано: "Мрія-завдання"

“Вголос” раніше повідомляв: