Продовженням кампанії чорного PR є публікація ніби-то фрагментів розмов нинішнього секретаря СНБО Петра Порошенко з тодішнім президентом Леонідом Кучмой, де вони обговорюють, як усунути з команди Віктора Ющенко Юлію Тимошенко, повідомляє УНІАН.
Про це мова йде в коментарі прес-служби П.Порошенко.

Це є "продовженням кампанії чорного PR по дискредитації представників команди, що перемогла стару владу", говориться в коментарі прес-служби П.Порошенко. "Головна мета цієї кампанії – допомогти збанкрутілим політикам колишньої влади і внести розкол у нову команду", – говориться в коментарі прес-служби.
Вона відзначає, що в цей раз "об'єктом наклепу" став П.Порошенко, але "не виключено, що в майбутньому, у залежності від політичної кон'юнктури, мішенями стануть Юлія Тимошенко, Олександр Мороз і інші ведучі політичні діячі".

Також прес-служба звертає увагу на збіг у часі "цієї провокації" з початком візиту генерального прокурора України Святослава Пискуна в США. "Це зроблено з наміром чи ускладнити зірвати здійснення слідчих дій по розкриттю справи про убивство Георгія Гонгадзе", – заявляє прес-служба П.Порошенко.