Полковник СБУ у відставці Олег Стариков розповів, якими можуть бути наслідки військових навчань Росії біля окупованого Донбасу.

Про це він розказав у коментарі для ІА «Вголос».

«Жодного відкритого конфлікту не буде. Коли Путін змусив Порошенка підписати ці мінські домовленості, Кремль вирішив усі свої стратегічні питання: те, що тоді Україні було вигідно, стало зовсім не на руку зараз. Путін змусив нас грати в ту гру, яку нам нав’язала Росія», - пояснив Олег Стариков.

«У військовому плані, взимку 2015 року РФ вже втратила стратегічну ініціативу, як і Україна, до речі. Тоді Порошенко підписав ці угоди, від чого наш ворог виграв у військовому плані, дипломатичному та інформаційному. Тому Росії такі речі зараз вигідні. Вони можуть і 5, і 10, і навіть 30 років вести подібну позиційну війну. А для нас це шкідливо, оскільки Москва зараз тільки чекає, що ми будемо робити, аби виконувати їхні вимоги», - додав експерт.

«Тому підкреслюю: про жодні відкриті збройні конфлікти в Росії зараз не думають, вони про них забули. Москва все зафіксувала і заявила, що необхідно дотримуватись Мінських угод. І якщо зараз ми підемо у наступ, то РФ тільки поаплодує нам і буде тішитись, що з неї знімають санкції. Тому Петро Олексійович загнав нас у такий «капкан», з якого ми ніяк не можемо вибратись», - підсумував він.

Більш детальну інформацію можна прочитати у статті “Погрозами на погрози: як маємо відповідати на залякування Москви“.