Народний депутат Тарас Чорновіл прокоментував сьогоднішню заяву депутата Ярослава Кендзьора про те, що львівські виборці жадають від Чорновола скласти свої повноваження.

"Що стосується самої особистості Кендзьора, то такі речі не піддаються коментуванню. Я ніколи не опущуся до того, щоб зайвий раз говорити про рівень цієї персони", - заявив Чорновіл.

Що стосується самого збору підписів, то він відзначив, що в підписних аркушах основною підставою для відставки вказується інша політична позиція, а не, наприклад, фальсифікація виборів, злочинні дії чи невиконання депутатських функцій. На думку депутата, цей факт вказує на те, що щодо нього відношенні ведеться саме політичне переслідування.

Говорячи про механізм збору підписів, Чорновіл заявив: "Багато квартир відвідувалося під виглядом збору підписів про налагодження водопостачання у Львові. До сьогоднішнього дня у Львові погодинний графік подачі води. Люди завжди на такі речі активно йдуть, завжди підписуються. І таким способом зібрали визначену кількість підписів. Основний масив підписів почали збирати ще у вересні минулого року, коли з’явилася чутка, що я нібито став помічником чи радником прем'єр-міністра. Це не відповідало реальності. Але тоді цей збір підписів забуксував - зібрали кілька тисяч підписів і на цьому все зупинилося", - сказав Чорновіл.

"У розпал подій, які називають помаранчевою революцією, застосували новий метод. Уже не стояли, як раніше, біля церкви, у людних місцях, а пішли по квартирах, причому пішли такими твердими бойовими групами, елементарно залякуючи людей. Мені дзвонили мої гарні знайомі, мої виборці дуже перепрошували і говорили: "Ми не могли не підписати, тому що нам інакше обіцяли, що в церкві буде вивішений список з нашими прізвищами, де ми буде проголошені ворогами України. У такій ситуації таким способом, мені здається, можуть діяти тільки мерзотники", - сказав Чорновіл.

Фраза