Екс-голова виборчого штабу Віктора Януковича, безпартійний народний депутат Тарас Чорновіл не виключає співпраці з ПСПУ в особі Наталії Вітренко і представниками «Братства» Дмитра Корчинського. Про це він заявив у Харкові.
За його словами, зараз він працює над проектом нового закону про опозицію, повідомляє медіа-група «Об’єктив».
Чорновіл не приховує, що вільного часу у нього більше, ніж під час передвиборчої кампанії, проте його поїздка до Харкова триватиме лише декілька годин, оскільки він приїхав тільки на зустріч, організовану керівництвом арт-клубу «Остання барикада».
На відміну від літературних героїв Івана Франка, колишній «нашоукраїнець», а потім голова штабу Віктора Януковича Тарас Чорновіл – не вічний революціонер, зате вічний опозиціонер. На те й вовки, щоб пастух не дрімав, говорить сьогодні в клубі народний депутат, маючи на увазі представників нової влади і себе, як одного з опозиційних політиків, що вже визначилися.
Сьогодні Чорновіл, за його власними словами, шкодує, що був головою передвиборчого штабу Віктора Януковича всього три тижні. Каже, що погодився на пропозицію колишнього прем’єра-кандидата, тому що побачив в ньому перспективного політика.
А пробачити Віктору Ющенку події чотирирічної давнини так і не зміг. Справжня революція, впевнений депутат Чорновіл, починалася саме в епоху акції «Україна без Кучми». Але, за словами депутата, тоді Ющенко не повів людей за собою.