Народний депутат України Тарас Чорновіл наразі не збирається брати участь у парламентських виборах 2006 року.
Про це Тарас Чорновіл заявив в коментарі "Контекст-медіа" сьогодні.
"Мені хотілось би трохи взяти тайм-аут. Не таке воно все веселе і приємне в парламенті, щоб за це чіплятися руками і ногами. Тим більше, на життя я можу собі заробити журналістською роботою і аналітикою, врешті-решт писати ті самі закони, тільки пропонувати їх якісь фракції. Є море людей, колишніх депутатів, дуже нормально так живуть і набагато ліпше себе так морально почувають", ― сказав він.
"Мене перепитувались, як я ставлюсь до своєї участі в списку, ніби і гарантії якісь давали, що я в тому списку буду. Я сказав, що мене поки що це питання не цікавить. Буде пропозиція - я піду, сам я напрошуватись нікуди не буду", - зазначив Тарас Чорновіл.
"Я нікому не робив заяв, що я хочу бути в наступній Верховній Раді. Мене це питання на сьогоднішній день ще не цікавить. Для мене це питання не є настільки актуальним, тому що для себе я це питання це ставлю центральним", - додав він.
Тарас Чорновіл наголосив на тому, що інформація про те, що він піде на парламентські вибори від Тернополя, яка з'явилась сьогодні у львівських ЗМІ, є неправдивою, а матеріал був "елементарно перекручений".
"Я закріплений у фракції за Тернопільською областю. Депутати, крім того, що округи свої мають, закріплюються за певним регіоном. Зрозуміло, що я не піду на вибори від Тернопільської області, тим більше, що мажоритарки вже не буде. Я просто, можливо, від партії буду в певній мірі курувати Тернопільську область. І в політичному плані я зараз більше контактую з Тернопільською областю, ніж з Львівською", - сказав він.