Народний депутат Тарас Чорновіл спростував інформацію, що з’явилася в ЗМІ, про те, що нібито він не працюватиме в команді Януковича, повідомляє “ForUm”.
«Безумовно, я планую співробітничати з Віктором Януковичем, але зберігаю за собою право критично ставитися до деяких тактичних дій, які зараз відбуваються», - наголосив Чорновіл. На його думку, затягування часу і тривале очікування рішення з’їзду Партії регіонів «достатньо небезпечне».
Чорновіл пояснює це тим, що «Янукович є самодостатньою політичною фігурою». «І не з’їзд повинен диктувати йому його політичну позицію, а він має всі підстави сьогодні диктувати ту позицію, яка є не його власною, а позицією багатьох мільйонів людей, що проголосували за нього», - сказав Чорновіл і зазначив, що він «дійсно не розуміє вичікування, але не більше».
Учора ввечері на «Українській правді», з посиланнями на "5 канал", з’явилася інформація такого змісту: «У вівторок в Києві Віктор Янукович провів засідання політвиконкому Партії регіонів. Янукович приїхав на засідання у супроводі машин з блималками. Судячи з кадрів репортажів, на зустріч прибула Раїса Богатирьова і В. Рибак.
За словами учасників засідання, «заздалегідь заявлене екс-прем’єром бажання перейти в жорстку опозицію стало слабкішим». В той же час колишній глава штабу Януковича В'ячеслав (!!! – ред.) Чорновіл забрав зі штабу свої папери і вирішив зосередитися на парламенті. Як повідомив сам Чорновіл, він не «зрозумів ні майбутніх планів, ні колишнього патрона».
Коментуючи цю інформацію, Тарас Чорновіл наголосив: «Ця фраза - якраз той випадок, коли формально вірно, а у принципі - значення протилежне. Тобто фраза фактично висмикнута з контексту достатньо великої і тривалої розмови. Я навіть не пригадую, хто є першоджерелом, оскільки ця інформація вже розповсюдилася по багатьох сайтах», - сказав Чорновіл.