Після президентських виборів буде створено нову більшість у парламенті, — повідомив сьогодні народний депутат України Тарас Стецьків, коментуючи вихід фракції НАПУ із парламентської більшості.
„Ми давно прогнозували, що по мірі наближення президентських виборів і в міру того, що перемога Віктора Ющенка стає все більш і більш явною, парламентська більшість буде сипатись, а після президентських виборів буде створено нову більшість. І аграрії, яких й так розглядали як покірних виконавців волі Банкової, попросту збунтувались і наперед шукають собі місце у майбутній більшості, яка утвориться навколо Ющенка. Але реально це є криза парламентської більшості і тої парламентсько-урядової коаліції, яку в народі охрестили „ПУК”, — відзначив Тарас Стецьків.
На питання, чи будуть за такої ситуації аграрії підтримувати на президентських виборах Віктора Януковича, Тарас Стецьків відповів, що це малоймовірно. „Якщо люди виходять з більшості, то можна припустити, що швидше вони не будуть підтримувати Віктора Януковича”, — сказав він.
На питання, якою буде доля конституційної реформи, Тарас Стецьків відповів, що „ніякої конституційної реформи не буде”.
Сьогодні фракція Народної аграрної партії призупинила членство у парламентській більшості. „Ми вважаємо себе вільними від коаліційних зобов’язань і призупиняємо членство у парламентській більшості”, — оголосив з трибуни лідер фракції НАПУ Михайло Гладій.
До фракції НАПУ входить 21 депутат.