Народний депутат України, президент НТКУ Тарас Стецьків готовий влітку здати мандат народного депутата. Як зазначив нардеп, він сподівається, що до суду щодо сумісництва не дійте, оскільки Стецьків готовий скласти депутатські повноваження, проте після того, як буде розподілено державні субвенції на округи і він зможе отримати для свого округу певні кошти.

„Я відразу попросив дати мені певну паузу у зв’язку з проведенням „Євробачення”, оскільки фізично я був зайнятий цим” – наголосив Стецьків. – „Реально ситуація на мою думку така, що до рішення суду не повинно дійти. Так, я вважаю, що це є сумісництво. Зараз ми підведемо підсумки по „Євробаченню” і я обіцяв, що здам депутатський мандат”.

„Я ще хоч трохи хочу допомогти своїм виборцям. Я вибив 50 мільйонів для Львова, навіть паралельно з роботою над „Євробаченням”, бо був депутатом. Тепер я хочу, щоби при розподілі коштів з державного бюджету на субвенцію для округів було виділено певні кошти на мій округ. Хочу допомогти Зимній Воді, де будують поліклініку, також потрібні кошти на те, щоби добудувати школу в Оброшино і трохи для Львова” – вважає Т. Стецьків.

Відтак, якщо він здасть депутатський мандат вже, то його думку не буде враховано при розподілі субвенцій. „А поки я депутат, хочу в червні місяці щоби за моїм підписом пішло прохання до Кабміну щоби ті кошти, а там близько мільйона півтора для кожного округу було виділено. Мені було б шкода, що я зараз здаю мандат і ці кошти підуть на якийсь інший округ”, – наголосив Стецьків. – „ Я хочу завести ці гроші у свій округ і тоді з чистою душею влітку здати депутатські повноваження, бо реально це є сумісництвом.”

Львівський портал